Karta Podarunkowa Wroclavii
search
  • Karta Podarunkowa Wroclavii

Karta Podarunkowa Wroclavii

200,00 zł
Brutto

Karta podarunkowa Wroclavii – na co dzień i od święta. Spraw prezent sobie lub swoim bliskim  i ciesz się zakupami każdego dnia. Jest idealnym upominkiem, dającym możliwość nieograniczonego i indywidualnego wyboru prezentów.

Jesteś klientem korporacyjnym i chcesz otrzymać notę księgową oraz zapłacić przelewem? Napisz wiadomość na adres: paulina.bratuszewska@giftify.me

Ilość

Karta Podarunkowa Wroclavii to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej, którą można dokonać zakupów w sklepach i restauracjach zlokalizowanych we Wroclavii, które uczestniczą w programie Karty Podarunkowej. Może być wykorzystana w trakcie jednej lub kilku transakcji. Kwota doładowania może wynosić od 20 zł do 4000 zł. Karta podarunkowa Wroclavii jest ważna przez okres 12 miesięcy, począwszy od dnia odbioru karty.

 

Kartę kupić można w punkcie informacyjnym Wroclavii na poziomie 0 lub online. Odbiór zakupionych kart możliwy jest jedynie w punkcie informacyjnym Wroclavii na poziomie 0. Przy zamówieniach powyżej 10 sztuk prosimy o kontakt z punktem informacyjnych pod numerem telefonu: +48 71 748 30 00 (opłata jak za połączenia lokalne), na min. 1 dzień roboczy przed planowaną datą odbioru kart.

 

Aby sprawdzić stan środków na koncie, skontaktuj się z punktem informacyjnym lub odwiedź stronę internetową wroclavia.giftify.me lub skanując kod QR znajdujący się na odwrocie karty.

 

Po złożeniu zamówienia masz 3 miesiące na odbiór lub aktywację karty.